Parodos dalyvių registracija

PASKELBTA REGISTRACIJA EKSPOZICIJŲ ERDVĖS DALYVIAMS!

Kviečiame registruotis laisvai samdomus specialistus (architektūra, menotyra, restauratoriai, lipdyba, skulptūra, archeologija, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, kalvystė (tik architektūrinės detalės) ir kt.) privačias įmones (restauravimas, tyrimai, statybinės medžiagos, tinkamos kultūros paveldo tvarkybai, dažai, apšiltinimo, vėdinimo sistemos, apdailos medžiagos, architektai, modernios technologijos, tyrimų aparatūra ir kt.), valstybines įstaigas. Kviečiame Jus savo darbą atsinešti į parodą ir kolegoms bei lankytojams pristatyti jį kaip įmanoma praktiškiau, interaktyviau, įdomiau ir patraukliau.

„Heritas“ – puiki vieta susirasti klientų, partnerių, pasidalinti patirtimi, spręsti nekilnojamojo kultūros paveldo tvarkybos problemas, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir užmegzti naudingų ryšių planuojamiems projektams.

Dalyvių registracija vyksta, kol bus užpildytos visos dalyvių vietos.

Jei turite klausimų dėl dalyvavimo parodoje, dalyvių erdvėje, būtinai su mumis susisiekite.

Seminarų pranešėjų registracija

PASKELBTA REGISTRACIJA SEMINARŲ PRANEŠĖJAMS!

Kviečiame skaityti pranešimus HERITAS seminarų erdvėje!

2019 m. gegužės 4 d. HERITAS kviečia mokslininkus, restauravimo, kultūros paveldo specialistus bei edukatorius pasidalinti savo naujausiais tyrimais ir profesine patirtimi. Šiemet laukiami pranešimai apie paveldo bendruomenes ir jų veiklą: galią atpažinti, išsaugoti ir pritaikyti kultūros paveldo objektus. Praktinę seminarų pusę, tikimės, užpildys aktualių tyrimų pristatymai, sėkmingų restauracijų pavyzdžiai, naujausių restauravimo technologijų aptarimas bei praktiniai patarimai nekilnojamojo kultūros paveldo objektų savininkams. Kuriame atskirą sekciją edukatoriams, norintiems pasidalinti metodikomis bei praktiniais patarimais kaip tinkamai ir įtraukiančiai integruoti kultūros paveldo ir istorijos pažinimo temas mokymo ir ugdymo procese.

Seminarų programa užpildyta.

Jei turite klausimų dėl dalyvavimo parodoje, seminarų erdvėje, būtinai su mumis susisiekite.

Galima ir negalima: konsultacijų erdvės registracija

Registracija jau prasidėjo!


Daugiau informacijos apie Galima ir negalima: konsultacijų bei įkvėpimo erdvę kultūros paveldo savininkams ir valdytojams čia

Savanorių registracija

NORI PADĖTI ĮGYVENDINTI HERITAS?

Nori prisijungti prie savanorių grupės, kuri stengiasi padėti paveldui? Nori daugybės patirties renginių organizavimo, marketingo, komunikacijos, paveldo – daugybėje skirtingų sričių?

Registruokis ir padėk Heritas įvykti!  Daugiau informacijos – savanorių anketoje.

© Copyright - Heritas